Akademickie Centrum Informacyjne PoznańZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Akademickie Centrum Informacyjne Poznań

Ocena: 3.1/10 (42 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Decyzja o wybraniu studiów, dla większości ludzi będzie decyzją, która będzie miała wpływ na ich przyszłe życie zawodowe. Dlatego też przed ostatecznym wybraniem specjalizacji studiów dziennych bądź studiów zaocznych, warto jest zastanowić się dokładniej, jak również przejrzeć oferty, które przedstawiają różnorakiego rodzaju ośrodki akademickie. Biorąc jednakże pod uwagę sporą ilość studiów, które są obecnie udostępnione, dla wielu ludzi może wydawać się dość trudne zapoznanie się z wszystkimi ofertami. I właśnie do nich, jak i do wszystkich ludzi, którzy szukają precyzyjnych wiadomościach co do studiów inżynierskich bądź ekonomicznych, przeznaczony jest Wirtualny Informator Maturzysty. Na łamach tego serwisu maturzyści oraz ludzie pragnący udać się na studia, odszukają sporo przydatnych informacji. Jednak w szczególności Wirtualny Informator Maturzysty zawiera bazę studiów zaocznych jak i stacjonarnych z uczelni z wszystkich części kraju. Przedstawiane są tam studia w takich miastach jak Wrocław, Poznań lub Warszawa. Obok studiów w Krakowie czy Gdańsku, studia dzienne jak też zaoczne da się dzięki WIM wyszukać również w mniejszych miejscowościach. Akademickie Centrum Informacyjne.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Akademickie Centrum Informacyjne Poznań
 • Kliknięć: 13
 • URL: www.uczelnie.info.pl
 • Wyświetleń: 566
 • ID: 448

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Poznań
 • Ulica: Ratajczaka 18a
 • Województwo: Wielkopolskie
 • REGON: 630197414
 • NIP: 778-100-03-68
 • tel. stacjonarny: (61)-855-45-74

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Uniwersytet Ekonomiczny Katow »Stronę dodano: 22.05.2012

Uniwersytet Ekonomiczny Katowice

Atutem kierunku Ekonomii jest kładziony nacisk na połączenie wiedzy naukowej z jej weryfikacją w praktyce. Dobrym sposobem edukacji są case study, które uczą rozwiązywania rzeczywistych problemów gospodarczych. Absolwenci Uczelni ekonomicznej w Katowicach mają rzetelną wiedzę o g... zobacz szczegóły wpisu »

ASM Projekt Agnieszka Szczepa »Stronę dodano: 24.11.2012

ASM Projekt Agnieszka Szczepanek-Moskal Gruszczyn

Portal edukacyjny www.opinieouczelniach.pl to idealne źródło informacji o studiach i uczelniach dla wszystkich maturzystów i studentów. Serwis zawiera kompleksowe informacje na temat: typów uczelni, kierunków studiów, miast akademickich, zasad rekrutacji, specjalności, perspektyw... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole ABC Wrocław »Stronę dodano: 29.10.2014

Przedszkole ABC Wrocław

Wrocławskie przedszkole ABC usytuowane w dzielnicy Krzyki dostarcza dobraną opiekę i dbałość o Państwa dzieci. Dopełniamy wytyczne schludności, dostosowany pod względem bezpieczeństwa teren zabaw, posiłki, przeprowadzenie podstawy programowej i wysokie umiejętności zatrudnionych ... zobacz szczegóły wpisu »

Asm Projekt Agnieszka Szczepa »Stronę dodano: 17.09.2015

Asm Projekt Agnieszka Szczepanek-Moskal Gruszczyn

Kolejny zawód to lepsze możliwości przy szukaniu pracy. Podejmij studia podyplomowe w najwiékszych miastach Polski Obojętnie co chcesz studiować przedstawiana wyszukiwarka studiów to coś dla Ciebie! Zachęcamy osoby z wyższym wykształceniem do zapoznania się z ofertą najlepszych p... zobacz szczegóły wpisu »

Europejska Uczelnia Warszawa »Stronę dodano: 28.10.2016

Europejska Uczelnia Warszawa

Sięgając do propozycji przygotowanych przez Europejską Uczelnię w Warszawie możecie oczekiwać kompleksowego merytorycznego nauczania w określonym kierunku. Stawiamy wyłącznie na te kierunki, które są obecnie perspektywiczne zawodowo. Zajęcia prowadzone są przez praktyków, którzy ... zobacz szczegóły wpisu »

Wyższa Szkoła Medyczna Białys »Stronę dodano: 15.03.2017

Wyższa Szkoła Medyczna Białystok

Jesteśmy renomowaną uczelnią medyczną oferującą swoim studentom wysoki poziom kształcenia na wielu kierunkach. W skład kadry naukowo-dydaktycznej wchodzą doświadczeniu naukowcy i dydaktycy z różnych ośrodków akademickich w kraju i na świecie. Zapraszamy do skorzystania naszej ofe... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Ratownictwa Sp. z o.o »Stronę dodano: 25.04.2019

Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. Wrocław

Kurs pierwszej pomocy? Zastanawiałeś się kiedyś, co byś zrobił w momencie, kiedy trzeba interweniować i ratować czyjeś życie? Z nami nauczysz się właściwej postawy. Jesteśmy obecni na rynku już od bardzo długiego czasu. To sprawia, że posiadamy spore doświadczenie, które pozwala ... zobacz szczegóły wpisu »

MindCloud Warszawa »Stronę dodano: 11.09.2020

MindCloud Warszawa

Zajęcia z programowania dla dzieci od czterech do czternastu lat, znajdziesz je na kursie MindCloud. MindCloud prowadzi bowiem kursy, podczas których dziecko bawi się i jednocześnie uczy jak programować konkretne zagadnienia z programowania. Kursy zostały opracowane przez pedagog... zobacz szczegóły wpisu »