Sak Computer Systems ToruńZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Sak Computer Systems Toruń

Ocena: 2.7/10 (53 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Rywalizacja w branży IT stopniowo sprawia, że w Toruńskim handlu rozpoczynają wynurzać się tylko te najlepsze serwisy komputerowe, jakie zgarniają większość klientów oraz działają już od dawna. Da się zdecydowanie stwierdzić tym samym, iż nie opłaca się już otwierać tu nowych przedsiębiorstw trudniących się w naprawie komputerów oraz wielostronnie pojętej branży informatycznej. Wracając aczkolwiek do serwisów - głównymi z tych które są już słynne a także jakie na pewno obronią się na rynku to Tryton, Komputronik i Sak Computer Systems. Wszystkie te jednostki mogą poszczycić się sporą klientelą zarówno z obszarów miasta jak i okolicznych osiedli a także porządnymi pracobiorcami, jakimi są rasowi informatycy. Oferta przedsiębiorstw dostępna jest na witrynach www wszystkich z nich. Jeżeli toteż jesteś zaciekawiony lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o ich działalności, śmiało skorzystaj z wyszukiwarki internetowej. Sak Computer Systems.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Sak Computer Systems Toruń
 • Kliknięć: 13
 • URL: informatyk.itorun.net
 • Wyświetleń: 883
 • ID: 2807

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Toruń
 • Ulica: Poprzeczna 5a
 • Województwo: Kujawsko-pomorskie
 • REGON: 340113620
 • NIP: 879-242-64-04
 • tel. komórkowy: 697-555-399

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Serwis laptopów Warszawa »Stronę dodano: 02.12.2011

Serwis laptopów Warszawa

Warszawska firma PC-MOBILE zajmuje się dystrybucją, naprawami i działaniami świadczonymi w dziedzinie komputerów przenośnych. Jeśli twój notebook nie działa poprawnie, ledwo działa, zawiesza się, ma kłopoty z startem zapraszamy do naszego serwisu. Wykonujemy ekspresową naprawę i ... zobacz szczegóły wpisu »

Wieża s.c. Warszawa »Stronę dodano: 16.01.2013

Wieża s.c. Warszawa

Różnorodnego typu oprogramowania informatyczne, to współcześnie istotne narzędzia prawie w każdego rodzaju organizacji. Także w mieście, jakim jest Warszawa, firmy z wielorakiego rodzaju dziedzin korzystają na co dzień z możliwości jakie dają komputery. Niemniej jednak, tak jak w... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis laptopów »Stronę dodano: 16.12.2011

Serwis laptopów

Przedsiębiorstwo Finaltech umiejscowione w Bydgoszczy to zarazem serwis notebooków, laptopów, konsoli, montażysta sieci i dystrybutor internetowy. Serwis obsługuje między innymi konsole typu PS3 oraz XBOX oraz naprawia towary Apple. Naprawa laptopów bądź też konsoli wymaga szerok... zobacz szczegóły wpisu »

Itelligence Sp. z o.o. »Stronę dodano: 27.01.2012

Itelligence Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo itelligence to ceniony na rynku światowym twórca różnorakiego rodzaju systemów IT w kwestii SAP. Już od przeszło dwudziestu lat itelligence dostarcza oprogramowanie dla firm produkcyjnych, jak również z pozostałych branż gospodarki. Wśród Klientów czerpiących z o... zobacz szczegóły wpisu »

EvoData s.c. Warszawa »Stronę dodano: 24.10.2012

EvoData s.c. Warszawa

EvoData jest wyróżniającą się firmą wśród innych przedsiębiorstw z branży it oferujących usługi serwisu. Evodata świadczy głównie serwis notebooków, laptopów i drukarek. Nasz serwis mieści się w Warszawie, ale obsługujemy również Klientów z innych miast. Posiadamy odpowiednio prz... zobacz szczegóły wpisu »

Netlinepro Poznań »Stronę dodano: 20.03.2013

Netlinepro Poznań

Niezwykła dokładność w realizacji zadań, dbałość o szczegóły, doświadczenie, a także ambicja w nieprzerwanym dążeniu ku powiększaniu umiejętności polecanych klientom – to jedynie wybrane z cech, jakimi charakteryzują się najwyższej klasy profesjonaliści zatrudnieni w polecanej pr... zobacz szczegóły wpisu »

Computer Services Poznań »Stronę dodano: 09.07.2013

Computer Services Poznań

Kadra wykwalifikowanych znawców z firmy Computer Services gorąco proponuje nowej generacji świadczenia z sekcji naprawa laptopów. Propozycje przedstawione na naszej stronie naprawalaptopow.com.pl kierujemy dla wszystkich, którzy chcą ekspresowej i fachowej naprawy sprzętu. Propon... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis PC-Mobile Jacek Niesłu »Stronę dodano: 02.09.2014

Serwis PC-Mobile Jacek Niesłuchowski Warszawa

Ogłoszenie brzmiące „serwis laptopów HP w Warszawie” informuje o istnieniu firmy PC-MOBILE. Spółka anonsuje się też jako: Serwis PC-Mobile Jacek Niesłuchowski. Gwarantuje kompleksowe usługi związane z laptopami oraz palmtopami. Na przykład para się eliminacją awarii przetworników... zobacz szczegóły wpisu »

SGdata Gliwice »Stronę dodano: 30.03.2015

SGdata Gliwice

Jest wieczór, ciężko pracujesz przed komputerem lub relaksujesz się przy nim gdy nagle odmawia współpracy? Skorzystaj z usług pogotowia komputerowego SGdata! Przyjedziemy o każdej porze dnia i nocy, naprawimy komputer i odzyskamy Twoje dane. Działamy na terenie Gliwic, Zabrza i B... zobacz szczegóły wpisu »