Citysfera LublinZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Citysfera Lublin

Ocena: 2.6/10 (52 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Ktoś cię wpienia, w twoim sąsiedztwie przebywa jakiś rockefeller, w przydomowym straganie oferują szmelc i zdzierają za to jak za woły, a reklamacja to dla nich wersja terminu „reklama”, masz powyżej uszu pacanów skaczących z motorami, na trawce, na gnoju i w klozecie, tańców z świstami oraz innych genetycznie polepszanych tworów w swoim otoczeniu, bezkrytyczna i drętwa zabawa w telewizorni przyprawia cię o mdłości, jesteś rozczarowany popisami naszych sportsmenów na Euro 2012, a ekipa z PZPN to normalna banda. Dodatkowo zdajesz sobie sprawę, że politycy są ferajną skończonych, paradnych fajansiarzy, w centrach handlowych serwują tylko barachło w promocji, a koledzy z roboty są kompletnymi prostakami cieszącymi bańkę z byle dinksu - to ten portal jest stworzony dla ciebie! Uwielbiasz naśmiewać się i masz oryginalne poczucie humoru? Cenisz sobie trafne, kpiące riposty? Uwielbiasz spierać się o znaczące i nieistotne kwestie? Jesteś nietuzinkowym, niepokornym i żądnym krwi internautą? Zapisz się już natychmiast i nadawaj jak chcesz, kiedy chcesz, na kogo chcesz! Nazwa portalu chytrze odnosi się do najbogatszej famili wszechczasów - chodzi o podkreślenie ironii podanej w treści serwisu: gwiazdory naszych wpisów pretendują w rzeczywistym życiu do tronu „wszech wiedzących" „wszystko umiejących” i nazbyt często zapominają, że ich aspiracje przerastają ich kompetencje. Postępując w sposób komiczny określają swoją małostkową osobowość, nadając jej sztampowy wyraz, pragnąc w zamian aprobaty i poklasków całkowicie niekompatybilnych do swoich podejrzanych gwiazdorskich "ekscesów". Nasza strona jest nadzwyczajną platformą internetową - tabu dla nas nie istnieje! Portal ma ogólny profil i jednoczy w sobie opcje bloga i forum. Użytkownicy mogą bez zbytecznych blokad i bez wnoszenia danin wypowiadać się łatwo o każdej inicjatywie.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Citysfera Lublin
  • Kliknięć: 34
  • URL: rockefellers.pl
  • Wyświetleń: 940
  • ID: 3607

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Lublin
  • Ulica: Poznańska
  • Województwo: Lubelskie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wymiatacze24 Wejcherowo »Stronę dodano: 26.01.2012

Wymiatacze24 Wejcherowo

W wypadku gier na przeglądarki internetowe, tak samo jak i w przypadku innych lepszych gier PC wyróżnić możemy kilka rodzajów. Do najbardziej znanych zaliczamy bez wątpienia gry strategiczne, oraz gry z typu RPG. Twórcy gier pod przeglądarki nie rzadko wykorzystują właśnie te dwa... zobacz szczegóły wpisu »

Lunch Service Catering Warsza »Stronę dodano: 24.03.2012

Lunch Service Catering Warszawa

Lunch Service to firma cateringowa działająca na rynku nieprzerwanie od piętnastu lat. Swoje usługi oferujemy na najwyższym poziomie. Zapewniamy najwyższej jakości produkty do przyrządzenia dań. Nasze doświadczenie budowaliśmy od wielu lat, potrafimy zoorganizować każdy typ przyj... zobacz szczegóły wpisu »

VIV Sp. z o.o. Garnek »Stronę dodano: 30.03.2012

VIV Sp. z o.o. Garnek

Bungee Trampolina to jeden z wielu urządzeń rozrywkowch produkowanych przez Firmę VIV. Zabawa na nich jest całkowicie bezpieczna, gdyż dodatkowym zabezpieczeniem są specjalne gumy oraz batut znajdujący się pod użytkownikiem. Skakając na Bungee Trampolinie można cieszyć się widoki... zobacz szczegóły wpisu »

StrefaGierOnline.pl Gdynia »Stronę dodano: 27.01.2013

StrefaGierOnline.pl Gdynia

Darmowe gry internetowe to najbardziej rekomendowany sposób spędzania wolnego dnia. Wyłącznie w świecie gier wszyscy mamy możliwość oderwać się na chwilę od codzienności. Znaczące jest jednak aby gry, w które gramy nie były przesiąknięte brutalnością i wulgaryzmem. Nie ingerowały... zobacz szczegóły wpisu »

BTL Systemy Medialne Sp. z o. »Stronę dodano: 16.09.2014

BTL Systemy Medialne Sp. z o.o. Złotniki

Dla rodzimych speców w dziedzinie „eventy firmowe w Poznaniu” to odnośnik do agencji BTL Systemy Medialne Sp. z o.o.. Ta agencja zajmuje się realizowaniem imprez firmowych na terenie Poznania i w okolicznych miejscowościach. Dzięki wieloletniej praktyce naszych współpracowników s... zobacz szczegóły wpisu »

Grupa Intymnosc.pl Warszawa »Stronę dodano: 10.02.2015

Grupa Intymnosc.pl Warszawa

Przebadany farmakologicznie specyfik polepszający życie intymne, który wpływa zarazem na panie, a także na mężczyzn. Elixir to preparat, jaki u pań pobudza pożądanie, a u mężczyzn – wpływa na problemy z potencją. Opierający się w głównej mierze na wyciągu z hiszpańskiej muchy to ... zobacz szczegóły wpisu »

Max Event Rembelszczyzna »Stronę dodano: 31.12.2018

Max Event Rembelszczyzna

HuberTravel.pl to firma specjalizująca się w organizacji wszelkiego rodzaju imprez MICE (meeting-incentive-conferences-event). Wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów grupowych oraz częsty udział w międzynarodowych targach branżowych pozwalają firmie na wybieranie najlep... zobacz szczegóły wpisu »

Kogucik Grzegorz Muzykowski L »Stronę dodano: 09.01.2019

Kogucik Grzegorz Muzykowski Lublin

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy organizacji chrzcin, wesela, studniówki, czy konferencji firmowej, to firma Lawenda chętnie we wszystkim pomoże. Działamy na rynku od kilku lat i pomogliśmy przygotować setki różnych przyjęć z najróżniejszych okazji. Jesteś zaintereso... zobacz szczegóły wpisu »

Bakalland S.A. Delektujemy.pl »Stronę dodano: 18.02.2019

Bakalland S.A. Delektujemy.pl Warszawa

Chcemy Ci zaproponować portal kulinarny. Pewnie od razu pojawiło się pytanie, co mogę na nim znaleźć? Nie trudno się domyślić, że nie brakuje przepisów — jeśli chodzi o szczegóły, najlepszym rozwiązaniem jest dokładne zapoznanie się z opublikowanymi tekstami (z pełnym przekonanie... zobacz szczegóły wpisu »

Bellwether Event Piotr Komoro »Stronę dodano: 15.05.2020

Bellwether Event Piotr Komorowski Piątnica

Wesele jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu i chcemy, aby zostało ono zapamiętane przez nas i naszych gości jak najdłużej. Jeżeli planujecie swoje wesele i poszukujecie kogoś, kto sprawi, że będzie ono niepowtarzalne, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ... zobacz szczegóły wpisu »